Certyfikaty, wyróżnienia i licencje

W tej części opisane są nasze małe i duże sukcesy, które udaje się nam osiągać na drodze ciągłego samodoskonalenia się. W celu budowania coraz lepszej firmy poddajemy się zewnętrznym kontrolą i audytom. Oto kilka z nich:

Certyfikat Dolina Karpia

Znakiem marki lokalnej Dolina Karpia oznaczane są tylko produkty i usługi charakteryzujące się wysoką jakością, gwarancją pochodzenia i przyjaznością dla środowiska. Nasze produkty wyróżnione znakiem Dolina Karpia:

  1. Dnia 20 listopada 2017 r. na Wydziale Technologii Żywności Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie nasz MIÓD RZEPAKOWY otrzymał certyfikat DOLINA KARPIA. Miód rzepakowy to produkt, który powstaje z nektaru lokalnych upraw rzepaku na obszarze Doliny Karpia objętym ochroną Natura2000. Produkt powstaje naturalnie, nie zwiera konserwantów. Zalet miodu rzepakowego jest naprawdę wiele, a jego naturalne pochodzenie i cenne właściwości sprawiają, że pomaga w walce z mnóstwem schorzeń miedzy innymi w chorobach układu krążenia (miażdżyca) czy w chorobach wątroby.
  2. W 2019 roku nasze WARSZTATY PSZCZELARSKIE otrzymały znak promocyjny Dolina Karpia. Zajęcia edukacyjne są dla każdego, ponieważ tematyka zajęć dostosowana jest do wieku uczestników.

Zapraszamy do zapoznania się z najciekawszymi miejscami, produktami i usługami wyróżnionymi znakiem Dolina Karpia.

certyfikat Dolina Karpia

Certyfikat Firma Godna Zaufania

Wyróżnienie Firma Godna Zaufania nadawane jest przedsiębiorcom, którzy cechują się nieposzlakowaną opinią wśród klientów oraz kontrahentów. Aby otrzymać ten certyfikat podlega się procesowi sprawdzenia powyższych przez Centrum Badania Opinii Klientów.  Po pozytywnym przeprowadzeniu tej procedury następuje nadanie certyfikatu i wpisanie na listę firm godnych polecenia.

Dbałość o relacje z klientem, rzetelna obsługa oraz wysoka jakość oferowanych produktów. Te rzeczy zawsze są na pierwszym miejscu podczas prowadzenia naszej działalności.

Certyfikat firma godna zaufania

Udział w programie ``Ewa Gotuje``

Dnia 24 października 2019 gościliśmy ekipę filmową programu “Ewa Gotuje”. Pani Ewa Wachowicz (prowadząca jednego z najsłynniejszych programów kulinarnych w Polsce) odwiedziła naszą pasiekę, by porozmawiać z nami o miodzie i innych produktach pszczelich – takich jak pyłek, pierzga czy propolis. Wszystko to i więcej zobaczycie w odcinku 378 programu “Ewa Gotuje”.

wizyta ewa wachowicz

Pokaz kulinarny

Dnia 4 września 2018r. w restauracji MOLO w Osieku odbył się pokaz kulinarny z wykorzystaniem naszego MIODU RZEPAKOWEGO. Pokaz poprowadzili:  Ewa Wachowicz (polska producentka i dziennikarka telewizyjna, Miss Polonia 1992) oraz Marcin Polus, prezes Stowarzyszenia Małopolskich Kucharzy i Cukierników.